Loading...
DE | EN | NL | FR

Vestigingen

Rotterdam

In onze vestiging in Rotterdam bieden wij aanvullende diensten, overslag en opslag op 1000 m² overdekt terrein. Bovendien beschikt deze locatie over speciaal materieel en bijzonder opgeleid personeel voor het transporteren en het lossen van 20 en 30 voet tankcontainers.

Onze chauffeurs en ons wagenpark zijn ADR gecertificeerd voor het vervoer van gevaarlijke stoffen.

 

EKB Container Logistik Nederland BV
Lekdijk-West 33
NL-2861 ES Bergambacht

Telefoon: +31 (0)182 / 354533
Telefax: +31 (0)182 / 351048
E-Mail: info@ekb-nl.nl

Bert  Broere Bert Broere
Managing Director
E-Mail: abroere@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-71
Fax.: +31 182 351048
Bas  Sterrenburg Bas Sterrenburg
Managing Director
E-Mail: sterrenburg@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-60
Fax.: +31 182 351048
Gijsbert van Driel Gijsbert van Driel
Managing Director
E-Mail: gdriel@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 3080-90
Fax.: +31 182 351048
Kees  van Driel Kees van Driel
E-Mail: kdriel@ekb-nl.nl
Marnix  van Bemmelen Marnix van Bemmelen
E-Mail: mvanbemmelen@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-61
Fax.: +31 182 351048
Glenn  Fernandes Glenn Fernandes
E-Mail: gfernandes@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 50 88-78
Fax.: +31 182 351048
Jeroen  Hoeksema Jeroen Hoeksema
E-Mail: jhoeksema@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-77
Fax.: +31 182 351048
Simone  Boudestijn Simone Boudestijn
E-Mail: sboudestijn@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-73
Fax.: +31 182 351048
Annemieke  Slingerland Annemieke Slingerland
E-Mail: aslingerland@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 3080-92
Fax.: +31 182 351048
Mark  Koenders Mark Koenders

E-Mail: mkoenders@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-67
Fax.: +31 182 351048
Klaas  Toes Klaas Toes
Planner
E-Mail: ktoes@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-70
Fax.: +31 182 351048
Jelle  de Bie Jelle de Bie
Planner
E-Mail: jdebie@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-64
Fax.: +31 182 351048
Wilco  Mak Wilco Mak
Planner
E-Mail: WMak@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-62
Fax.: +31 182 351048
Mitchel Huis Mitchel Huis
Planner
E-Mail: mhuis@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-69
Fax.: +31 182 351048
Ernst  Notenboom Ernst Notenboom

E-Mail: enotenboom@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-63
Fax.: +31 182 351048
Pim van Gent Pim van Gent
E-Mail: pgent@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-66
Fax.: +31 182 351048
Paul Hom Paul Hom
E-Mail: phom@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-79
Fax.: +31 182 351048
Stephanie  van der Zon Stephanie van der Zon
E-Mail: svanderzon@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 508865
Fax.: +31 182 351048
Lydia Hendrikse Lydia Hendrikse
E-Mail: lhendrikse@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-75
Fax.: +31 182 351048
Wilbert   van Ofwegen Wilbert van Ofwegen
E-Mail: Wvanofwegen@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 5088-74
Fax.: +31 182 351048
Anja von der Wolf Anja von der Wolf
Accounting
E-Mail: AvanderWolf@ekb-nl.nl
Tel.: +31 182 / 5088-72
Fax.: +31 182 / 351048